Tady JsteJe způsob pěstování Vzhůru-Nohama dobrý způsob jak pěstovat konopí?

Je způsob pěstování Vzhůru-Nohama dobrý způsob jak pěstovat konopí?


Způsob Vzhůru-nohama je pěstební systém, který znamená zavěsit rostlinu obráceně a nechat ji růst od vršku dolů. I když je tento nápad nový pro rajčata, neprokázalo se, že by nějak zrychloval jejich růst.

Pěstování Konopí Vzhůru Nohama

Největší problém když začnete pěstovat konopí vzhůru nohama je to, že tento systém je navržený pro popínavé rostliny co nesou ovoce. Rajčata budou padat k zemi pokud nebudou mít něco na co se zavěsí. Konopí má silný hlavní stonek a dokáže stát samo o sobě. Takže namísto toho aby rostli směrem dolů, pravděpodobně se bude vracet zpět k růstu směrem vzhůru a nechá vás se spoustou holého stonku. Toto video je jedním z nejlepších příkladů růstu vzhůru nohama co jsem kdy viděla. Ovšemže, jak můžete vidět, zabírá to téměř místo jako květináč, tento navíc protíká a sklizně nejsou tak ohromující při tak velkém riziku.

Všeobecně bych řekla, že pěstování Vzhůru Nohama není příliš dobrou volbou pro pěstování konopí, především pokud vaším cílem je mít lepší výnosy. Není ani moc důkazů, že by to zlepšovalo výnos u rajčat. 

Prohledejte PestujteJednoduse.cz


Vyberte Správnou Odrůdu & Požadované Lékařské Vlastnosti
Vyberte Správnou Odrůdu & Lékařské Vlastnosti

 TOPlist