Tady jsteOtázka Ohledně Bubbleponického Nastavení: co je tento slime?

Otázka Ohledně Bubbleponického Nastavení: co je tento slime?


Otázka: Udělal jsem chybu a myslel jsem že je vše čistě připraveno bez kontaminace, ale při první výměně živného roztoku jsem na potrubí našel části slizu. Používal jsem destilovanou vodu, takže si nemyslím, že by to bylo z vody, možná ze samotného potrubí. Myslím, že asi všechny části by měly být důkladně pročištěny a propláchnuty před použitím. Také jen dvě rostliny zaplní celý můj prostor! Při sestavování může pěstitel odstranit nepoužívané potrubí aby měl volný prostor. Celý produkt dorazil tak jak bylo reklamováno a jsem překvapen jak moc rychleji rostliny rostou ve srovnání s tím co vše jsem už zkoušel. Ve 4. týdnu dvě rostliny procházejí skrze 4 litry živin za den! Brzy začnu s kvetením. A dám vám vědět jak to pokračuje

Co znamená ten sliz?

 

Answer: Ten zmíněný sliz zní jako špatná bakterie. Je vaše pěstební místnost horká (více jak 30 stupňů)? To je obvykle nejčastější příčina bakterií v bubbleponii. Také se nezatěžujte s destilovanou vodou. Odstátá voda funguje skvěle pokud má správné pH. A jiná otázka za $10,000...používáte Aquashield (vodní štít)? Pokud ne, doporučila bych vám jej začít ihned používat. Ten problém s bakterií který teď máte se může proměnit na hnilobu kořenů (jako přídavek k tomu, že bude vypadat horribly gross), a Aquashield odstraní tento nepořádek a problémy s bakteriemi. Nemám žádné peníze od těchto maníků a přitom jej stále přidávám ke každé dávce živin.

Pokud jde o extra potrubí, jediný důvod proč nedoporučuji lidem tyto trubky navíc oddělávat je protože některé spoje(částečně, ty které mám od Stealth Hydroponics) se dají  opravdu těžko odstranit poté co jsou smontovány dohromady. Navíc, raději nechám pustit něco navíc ke kořenům rostliny když je o něco starší, takže dostává odpovídající množství okysličené vody namísto jen zlomek který dostává (a potřebuje) v počátečních fázích. Hodně štěstí a šťastné pěstování!

 

 

Prohledejte PestujteJednoduse.cz

Vyberte Správnou Odrůdu & Požadované Lékařské Vlastnosti
Vyberte Správnou Odrůdu & Lékařské Vlastnosti

 TOPlist