Tady jsteJaký je problém s touto vadnoucí rostlinou konopí? (obrázek)

Jaký je problém s touto vadnoucí rostlinou konopí? (obrázek)


Uvadající listy rostliny konopíOtázka Používal jsem živinový mix (advanced nutrients 3 part series) micro 2.5 lžičky, růst 1 lžiřka, květ (bloom) 3 lžíce, big bud urychlovač 8ml, cal meg 5 ml. Nalil jsem 1/4 na asi 4 litry vody (*po úpravě pH, pH na 6.5*) tak co to může být?) A naplnil jsem s čistou destilovanou vodu asi do 3\4 síly. Co dělám špatně? Příliš živin? I když tu nejsou příznaky spálení živinamin~ Propláchl jsem to celé minulou noc, na konci jsem namíchal živiny z předešlých 2 částí vody (destilované samozřejmě) a 1 části mixu živin.. . . Tak čím to může být?? Díky za váš čas. Doufám v brzkou reakci.

Odpověďtoto není lehké. Z určitého hlediska to vypadá jako příliš -vody, ale nemyslím si to. Viděla jsem právě takové listy a bylo to nedostatkem světla, ale mohu vidět v pozadí něco co vypadá jako HPS, takže pochybuji že je to tím. Ovlivňuje to listy jen na části rostliny nebo to rovnoměrně zasahuje celou rostlinu? Mohou tam být brouci v půdě nebo zápach hniloby poblíž kořenů, což by naznačovalo hnilobě kořenů? Nějaké jiné symptomy krom těchto povadlých listů?

Odpověď od pěstiteleOvlivněné listy jsou hlavně v 2. a 3. patře, a některé mladší, (s vyjímkou propláchnutí) a jednu zásadní informaci jsem zapomněl předtím dodat, byla spíše suchá celou dobu před vadnutím (asi před 4 nebo 5 dny) Měl jsem problém s autem a nemohl jsem pro destilovanou vodu a ptali jste se jesltli nejsou znatelné nějaké další symptomy. Jiné než normální - spodní listy žloutnou a umírají. Možná malý nedostatek Fosforu, připsal jsem to tomu nedostatečnému zalévání. Byla to mírná reakce. 

Prohledejte PestujteJednoduse.cz

Vyberte Správnou Odrůdu & Požadované Lékařské Vlastnosti
Vyberte Správnou Odrůdu & Lékařské Vlastnosti

 TOPlist