Tady jsteKlíčení: Potřebuji počkat až semínko viditelně vyklíčí předtím než ho dám do Skrytého Hydra?

Germinating: Do I need to wait for seed to visibly sprout before I put in Stealth Hydro?


Otázka: OK, dal jsem semeno klíčit do plně připravené RockWoolové kostky. Ale musím stále čekat než úplně vyklíčí než ho dám do Skrytého Hydro systému který mám?

Nechci znít nějak hloupě, ale je to poprvé co mám hydro a klíčím semena, zatím jsem vždy dával semínka do země a doufal že to dopadne co nejlépe.

Odpověď: Můžete dát kostky do vašeho systému okamžitě; nepotřebujete čekat až vyklíčí. Měly by růst  mnohem rychleji při konstantním zalévání. Hodně Štěstí!

Následující Otázka: To vás asi dobře rozesměje, jak jsem říkal, používal jsem povalující se semínka co jsem měl. Nechal jsem je ve vodě dokud se nepotopila, pak jsem je dal do ubrousku dokud se neobjevil kořínek a pak jsem je dal do kostek. Teď z asi 24 semen mám jen (3) Tři klíčky a dal jsem je do podoma vyrobeného parníku se stříškou. A v čase kdy jsem sháněl vodu a roztok do hydra a zapojoval pumpu, (2) Dva klíčky zvadly. Posprejoval jsem je Filtrovanou a pH upravenou vodou a dal kryt zase na parník a asi za (10) Deset minut zase všechny klíčky stály. Je příliš brzy?.Is it to early? (2) Dva mají malé kořínky na spodu. Omlouvám se pokud vás otravuji, ale prostě nechci zabít hned první klíčky.

Odpověď: Nikdy není příliš brzy na položení semen do Ukrytého Hydra. Je běžné pro nové rostlinky že jsou zvadlé, především pokud prošli stresem a hodně změnami. Byla bych znepokojená jen kdyby se nesporavily s nějakým TLC.

 

Naučte se jak pěstovat s Bubbleponií (vysoce-živený Hloubkový Vodní Systém)!

 

 

Prohledejte PestujteJednoduse.cz

Vyberte Správnou Odrůdu & Požadované Lékařské Vlastnosti
Vyberte Správnou Odrůdu & Lékařské Vlastnosti

 TOPlist