Tady jsteMagic Flight Launch Box Recenze - Supertajný Vaporizér Packs a Punch

Magic Flight Launch Box Recenze - Supertajný Vaporizér Packs a Punch


Většina z nás ví, že vaporizování je lepší pro naši plíci  než kouření, ale je to obvykle nekonvenční. Jak asi víte, dost doporučuji Magic Flight Launch Box jako levný, dá se dobře skrýt, přenést a můžete ho použít téměř všude.

Kupte přímo od výrobce (celosvětová zákaznická podpora): http://www.magic-flight.com/

Můj Magic Flight Launch Box

The Magic Flight Launch Box zahřívá extrémně rychle (méně než 10 vteřin) a funguje skvěle. Kit zahrnuje:

  • Malé pouzdro pro přenos
  • 2 dobíjitelné baterie
  • Dobíječ baterie
  • Malou,průhlednou plastovou krabičke pro přenos baterie
  • Battery caps
  • Čistící štětku
  • Malou plastovou krabičku do které se vejde extra drcený materiál
  • Optional draw stem
  • Černý pytel pro uskladnění.
  • 2 gumové pásky, které můžete použít pro zadržení krabičky zapnuté pokud je nabitá ve vaší kapse, což si myslím že je pěkná trefa.

Předtím než jsem získala jeden, měla jsem už nějaké diskrétní jednošlukovky, ale nic co by mohlo být použito pro vaporizaci. Magic Flight Launch Box je diskrétní, malý vaporizér, který je zdravější při použití než kouření.

Nedostanete tak pořádného šluka jako byste měli, řekněme, z bonga, ale tato věcička vlastně funguje docela dobře na něco tak malého. Řekla bych, že tenhle malý kousek funguje lépe než VaporTower, který mám.

Pořiďte si Magic Flight Launch box vaporizér na Amazonu

Když jsem poprvé dostala svůj balíček, byla jsem překvapená tím jak malý balík byl a ještě více překvapena tím, jak malý byl pak samotný Magic Flight Launch Box když jsem ho vytáhla z krabičky. Padne mi do dlaně.

Pokud si jej nakonec pořídíte, ujistěte se, že budete tahat pomalu než si na něj zvyknete.

(pokračujte dolů pro shlédnutí videa jak nejlépe pužívat MFLB!)

Pokud slyšíte hvízdat vzduch skrze vaporizér, tak taháte příliš moc tvrdě a nedostáváte opravdu celý efekt. If you do it nice and slow you will get extremely warm, potent air when you breath in and that's when the box seems to work best.

Budete mít lehkou chuť v ústech, ale vůně vzduchu který vydechnete bude velmi slabá. Pokud vydechnete vzduch oknem když budete používat vaporizér venku, nebude šance, že by někdo následně byl schopen cokoliv poznat.

Má jediná puntička je fakt, že jedna baterie vydrží jen asi 4-8 potahů nebo ekvivalent jedné celé nádobky. To znamená, že když jsou obsaženy jen dvě baterie v balení, nemůžu jej sdílet s dalším člověkem aniž bych nemusela čekat až se baterie nabijí.

S nabíječkou která je obsahem balení trvá nabíjení asi dvě hodiny než se plnně baterie nabijí a téměř vždy chci alespoň dvě celé nádobky každé dvě hodiny.

Určite doporučuji objednat několik balení baterií navíc od společnosti Magic Flight Launch Box. Použijete je :)

Celkově jsem velmi spokojená s tím jak dobře to funguje a jak diskrétní je. Pokud si nejste jistí jestli si ho máte pořídit nebo ne, a hledáte něco efektivního, líbivého a diskrétního, pak Magic Flight Launch Box určitě vítězí.

Toto Video Ukazuje Zásadní Taktiku pro Perfektní Vaporizaci s Magic Flight Launch Boxem

Vapování je trošku jiné než kouření, a toto video přesně ukazuje jak dostat z MLFB nejhutnější šluky. Můžete vidět předvádějícího jak je stále více stoned skrze celý proces :)

Poznámka: Nejzdravější způsob užívání konopí je vaporizací. Více o různých druzích vaporizérů a vaporizace: www.kvalitnivaporizer.cz/recenze-vaporizeru-a-clanky-o-vaporizaci

Prohledejte PestujteJednoduse.cz

Vyberte Správnou Odrůdu & Požadované Lékařské Vlastnosti
Vyberte Správnou Odrůdu & Lékařské Vlastnosti

 TOPlist