Tady jsteDívali Jste Se Po Vaporizéru Jako Je Volcano?

Dívali Jste Se Po Vaporizéru Jako Je Volcano?


Dívali jste se po vaporizéru jako je volcano, ale nechtěli jste utratit přes $500-$600 (10-15 tis. Kč) za vaporizér?

Zjistěte více o Arizer vaporizérech přímo od výrobce tady: http://arizer.com/store/

Arizer Extreme Q Vaporizer byl testován nadšenci pro konopí a věříme, že tato digitální, dálkově ovládaná vapor věž je stejně dobrá jako dražší Volcano vaporizer system. The Arizer Extreme Q může být použit střídavě jako pytlový.inhalační systém nebo jako přímo-inhalační systém tím, že budete měnit připojovaný kus. Získejte plíce zachraňující vlastnoti opravdového vaporizéru aniž byste museli sáhnout na své úspory!

Levná Alternativa k Volkanu - Vaporizační Věž

Jako milovník konopí, snila jsem o Volcano vaporizéru, ale nikdy jsem nebyla schopna složit takové peníze naráz za toto zařízení, které je používáno jen ke konzumaci konopí. Právě jsem slyšela o Arizer Extreme Q od přítele, který pracuje ve výdejně. I když je stále docela drahý, je pořád o mnoho, mnoho levnější než Volcano, takže jsem myslela že tam je nějaký háček. 

I přes mé první váhání jsem nakonec zakoupila jeden poté co jsem viděla demonstrování v domě mého kamaráda. Bála jsem se toho množství kouře, který jsem vdechovala a dostávala do mých plic a vyjasnila jsem si, že těch $190 (5.000 Kč) je nic ve srovnání s mým zdravím. 

Chtěla jsem sdíled svou celou recenzi této levnější alternativy Volcana. Když jsem získala svůj Arizer Extreme Q Vaporizer, byl robustně zabalen s jasnými instrukcemi jak s ním zacházet pro získání nejlepších výsledků. Bylo jednoduché přepnout mezi zásobníkem pytle a trubičkou, covolujíce vaporizéru buď naplnit pytel s odpařeným THC nebo může být vapor přímo vdechován do plic skrze trubičku.

Pokud půjdete to Arizeru, ujistěte se, že získáte pytle takže jej budete moci použít jako pytlový vaporizér. To vám dovolí naplnit celý pytel s vaporem a poslat jej dokola, takže je ultra-pohodlný.

Nejlepší část ohledně vaporizéru je, že je téměř nemožné spálit vás krk. Protože tu není žádné spalování, není tam ani žádný kouř, což je mnohem zdravější pro vaše plíce, neexistují pal žádné negativa užívání lékařského konopí.

Zatímco vaporizér není tak tvrdý jako potah z bonga, byla jsem překvapená obojí, jak dobře vaporizér pracoval a jak málo konopí bylo třeba aby mě to dostalo kam jsem chtěla. Když používám svůj Arizer, mám menší spotřebu palic pro stejný efekt jako u bonga, i když to zabere více  času, protože vaporizér se musí zahřát a pytle naplněny vaporem.

Kdykoliv nadechuji THC ve vaporu, zdá se to jako bych dýchala vzduch s jemnou chutí konopí.

Poprvé kdy jsem používala vaporizér, pamatuji několikanásobné vdechování   a přemýšlení, "To nefunguje... funguje to? Nemyslím si, že to funguje..." pak najednou zčista jasna--BAM!-- zasáhlo mě to jako pytel cihel!

Celkově, byla jsem opravdu potěšena moji koupí a udělala bych to znova jako v tlukotu srdce. Arizer Extreme Q Vaporizer ohromí vaše přátele, je jemná natolik, že jej mohou používat nováčci nebo pacienti na lékařském konopí, a bude vás medikovat.

Získejte Arizer vaporizer přímo od výrobce here: http://arizer.com/store/

 

Více o různých druzích vaporizérů a vaporizace: www.kvalitnivaporizer.cz/recenze-vaporizeru-a-clanky-o-vaporizaci

 

Prohledejte PestujteJednoduse.cz

Vyberte Správnou Odrůdu & Požadované Lékařské Vlastnosti
Vyberte Správnou Odrůdu & Lékařské Vlastnosti

 TOPlist