Tady jsteJak přiměji venkovní rostliny, aby začly kvést když jsou dny stále delší než 12 hodin?

Jak přiměji venkovní rostliny, aby začly kvést když jsou dny stále delší než 12 hodin?


Otázka:

Pěstoval jsem venku za pomocí extra světla pro udržení osvícení na 24/0 režimu a za chvíli budu kvést. Žiji v teplém prostředí, takže jsem začal už v zimě, teď právě začíná jaro a dny se prodlužují.

Rostliny jsou neznámé odrůdy Kush a jsou asi 2 1/2 měsíce staré. Doufal jsem, že je nakvetu pomocí běžného slunce, ale už tu je 13 (světlo) na / 11 (tma) hodin a na konci květu to bude přibližně 14.5 hodin slunce a 9.5 tmy.

Vím, že by to zpomalilo kvetení, ale bude to vůbec fungovat? Měl bych je mít na 12/12 a zakrývat je po několik týdnů abych je udržel na 12/12 po celou dobu?

Odpověď: 

Abyste udrželi rostliny konopí v květu, potřebujete dodávat stejný 12/12 světelný režim až do sklizně.

Jakýkoliv režim, kde musíte pamatovat na ruční uložení něčeho pro pokrytí vašich rostlin v přesně stejný čas každý den bude velmi náročný na udržování.

Pokud světeůný režim není udržován konzistentně, pravděpodobně budete mít problémy s hermafrodity během fáze květu.

Je důležité porozumnět tomu, že konopí potřebuje mít 12 hodin nepřerušované tmy každou noc, aby zůstala ve květu.

Pokud budou dostávat kratší noc, vrátí se zpět do vegetační fáze.

Rostliny konopí potřebují alespoň 12 hodin tmy každý den aby produkovaly palice a zůstaly v květu. Tento režim 12/12 světla musí být dodržován až do sklizně. 

Takže pokud se rozhodnete zakrývat rostliny každý den, ujistěte se především, že nikdy nedostanou kratší noc. Krátký den je v pořádku, ale krátká noc (nebo jedna se světelným únikem třeba mezerou pod plachtou) je hlavní příčinou hermafroditů a návratu do vegetační fáze.

Slyšela jsem příběhy od lidí, kteří úspěšně přesunovali nebo zakrývali jejich rostliny každý den, ale nikdy jsem osobně neznala někoho kdo to zkoušel sám. Obvykle jsem slyšela o této technice při úmyslném započnutí kvetení dříve, ale ne při používání každý den skrze celé období květu.

Teoreticky by to mělo fungovat, ale představuji si, že je těžké udržovat to každý den na 2-3 měsíce.

Nzevážil jste pořízení levnějšího pěstebního světla a prostě je dokončit uvnitř?

Také jste zmínil, že léto pro vás právě začíná. Pak je také možnost nechat některé nebo všechny rostliny skrze léto až dokud je přirozeně podzim nezmění na květ.

Můžete použít zahnuté háky pro LST (nízkostresový tréning) abyste je udrželi nízké a ony budou mít čas vyrůst široké. I jedna rostlina pěstovaná tímto způsobem vás může odměnit s obrovskou sklizní, která vám vydrží až do další zimy.

 


 

Jump to...

Should I grow marijuana indoors or outdoors?

Your Quick Start Grow Guide - 10 Steps to Growing Weed

Which Grow Light Should I Get?

Best Light Schedule for Auto-Flowering Strains?

 


 

Prohledejte PestujteJednoduse.cz

Vyberte Správnou Odrůdu & Požadované Lékařské Vlastnosti
Vyberte Správnou Odrůdu & Lékařské Vlastnosti

 TOPlist