Tady JsteKolik Hnojiv od Fox Farms musím dávat rostlinám konopí? (v půdě)

Kolik Hnojiv od Fox Farms musím dávat rostlinám konopí? (v půdě)


Otázka: Kolika Živinami od Fox Farms mám zalévat své rostliny?

Fox Farms Živinové Trio Pro Půdu Takže mám Fox Farms pěstební živinové Trio pro půdně-založené rostliny.

Zajímalo mě, jak moc musím krmit své rostliny, které jsou ve vegetační fázi asi týden. Moje rostliny jsou v malých květináčích, takže si nejsem jistý jak používat a kolik dávkovat.

Mám namixovat všechny tři živiny najednou nebo přidám vždy jeden po druhém?

Odpověď: V půdě můžete obvykle počkat několik týdnů předtím než začnete podávat jakékoliv živiny, protože vysoce kvalitní půda má obvykle dost živin na to, aby vaše rostliny rostly. Pokud pěstujete hydroponicky, budete chtít přidávat živiny okamžitě.

Pokud jste začli s kvalitní půdou (ne hlínou, kterou jste našli venku), pravděpodobně nebude chtít přidávat živiny dokud vaše rostliny nebudou tak měsíc staré. Nebo můžete začít okamžitě pokud byla půda méně kvalitní. Pro přidávání živin do půdy existují určité předpisy.

Následujte instrukce pro hnojení asi při polovičním dávkování, ale přidejte živiny do vody asi jen při každém 2. nebo 3. hnojení.

Zde jsou instrukce pro trio (doporučované dávkování od společnosti) v případě že nemáte ty své po ruce:
http://foxfarmfertilizer.com/index.php/frontpage/feeding-schedules.html

Jak jsem řekla, následujte tento rozpis, který je dodáván s živinami krom toho že jej budete dodržovat na poloviční síle a budete hnojit jen při každém 2. nebo 3. zalévání. Tato řada živin je velmi silná a příliš mnoho najednou spálí vaše rostliny.

Zvyšte dávkování jen pokud je rostlina těžký spotřebitel pijan.

Například když si všimnete, že hodně spodních listů žloutne a odpadává (i když několik posledních týdnů v květu před sklizní je toto běžné), pak to je známka, že vaše rostlina chce více živin. V tomto bodě, můžete zvážit zvýšení dávkování.

Stále ale považujte uvedené dávkování za MAXimální hranici přidávaných živin. Nikdy nezvyšujte množství nad uvedené hodnoty nebo spálíte své rostliny.

Nikdy nemíchejte živiny dohromady.

Vždy přidejte živiny přímo do vaší vody.

A i když dáváte vašim rostlinám jen vodu, pamatujte, že musíte upravovat pH nebo můžete způsobit nedostatečnost živin (i když v půdě nebo vodě budou, vstřebatelnost jednotlivých živin se liší dle hodnoty pH a špatné pH se právě nejčastěji projevuje jako nedostatek jednotlivých živin).

 


 

Jump to...

How do I manage the pH of my marijuana grow?
What marijuana nutrients should I use?
Soil vs Hydroponics
What's The Fastest Way To Grow Marijuana?

 


 

 

Prohledejte PestujteJednoduse.cz

Vyberte Správnou Odrůdu & Požadované Lékařské Vlastnosti
Vyberte Správnou Odrůdu & Lékařské Vlastnosti

 TOPlist