Tady jsteJak mohu mít 2-4 CFL žárovky na rostlinu, a pak je všechny nastavit na jeden časovač/spínač?

Jak mohu mít 2-4 CFL žárovky na rostlinu, a pak je všechny nastavit na jeden časovač/spínač?


Otázka:  Jak mohu mít 2-4 CFL žárovky na rostlinu, a pak je všechny nastavit na jeden časovač/spínač?

Chci začít s mým prvním pěstováním s pěti rostlinami a mezi 2-4 CFL žárovkami na rostlinu. Vím, že každá rostlina bude potřebovat 2-4+ CFL žárovky během fáze květu, protože rostliny konopí potřebují spoustu intenzivního světla během kvetení pro produkci vyšších výnosů. 

Ale to je hodně světel... Zapojujete světla do produložovačky a prodlužovačku přes časovač? Zkouším porozumět jak přesně máte světla nastavené na časovač(e).  

Používal jsem několik časovačů, které časem selhávali. Jaké používáte? Máte nějaká doporučení?

Chci to mít co nejvíc bezpečné, zatímco budu poskytovat mým rostlinám co nejvíce možného světla jak jen bude v rámci bezpečnosti možné.

Odpověď: Ano, můžete mít rozdbočovačr pro světla, které mohou být použity pro zapojení více než jedné žárovky k jedné zásuvce. Můžete je často najít v obchodních domech. A můžete pořídit rozdělovač na 2 nebo 4 žárovky, jako ty zobrazené zde:

Tento rozdělovač vám rozdělí jednu zásuvku pro 4 žárovky, takže můžete mít 4 CFL na každou jednu světelnou zásuvku/šňůruTato věc rozděluje jeden světelný výstup na 2, takže můžete napasovat více CFL úsporek na vaše pěstební místo

Pak zapojíte tyto světelné rozbočovače na prodlužovačku a prodlužovačku zapojíte na časovač. Budete mít nejlepší výsledky s vysoce-kvalitními prodlužovačkami a časovači. Mohou být dražší, ale jsou více bezpečné a méně pravděpodobně selžou.

Můžete potřebovat více než jeden časovač pro zapojení všech světel, a mít každý časovač ve vlastní zásuvce.

Ovšem, já obecně doporučuji pěstovat s CFL úsporkami jen pokud máte 1-2 rostliny, jinak potýkání se se všemi těmito rozličnými žárovkami bude nepraktické při větších růstech. Navíc, budete mít lepší výsledky při upgradování (pořízení) větších světel. Pokud máte trable, můžete zvážit vylepšení o jednou přípojku jako T5 nebo i malou HPS výbojku.

 


 

Jump to...

Learn about marijuana grow lights

Growing weed with CFLs - What growers need to know

Growing with CFLs and plants are growing sooooo slow... What do I do?

Why are my seedlings tall?

CFL Microgrow - Pictures & Write-up

 

Prohledejte PestujteJednoduse.cz

Vyberte Správnou Odrůdu & Požadované Lékařské Vlastnosti
Vyberte Správnou Odrůdu & Lékařské Vlastnosti

 TOPlist