Tady jsteJaký druh živin mám používat pro pěstování konopí?

Jaký druh živin mám používat pro pěstování konopí?


 

Podívejte se na aktualizovanou stránku o živinách
(zahrnujíce tunu obrázků, informací, a spoustu doporučení ohledně živin pro konopí!)

 

Když pěstujete konopí, běžná otázka zní, který druh živin by měl být použit pro pěstování konopí? Existuje milion odpovědí na tuto otázku. Pěstování konopí může být úspěšně dokoncčeno mnoha rozdílnými způsoby. Někteří lidé rádi míchají své vlastní živiny a to určitě může ušetřit nějaké peníze, především když pěstujete mnoho rostlin. Pro nové, malé nebo hobby pěstitele dává často větší smysl koupit živiny, které už byly formulovány profesionály pro úspěšné pěstopvání konopí.

V podstatě potřebujete živiny, které jsou formulovány pro kvetoucí/plodící rostliony. Tento typ rostlin má rozdílné množství živin v závislosti na jejich současné fázi růstu v jejich životním cyklu. Téměř jakýkoliv druh živin vytvořený za tímto účelem vám zaručí skvělé výnosy. Rajčata mají podobné požadavky jako rostliny konopí, takže můžete použít jakékoliv živiny vytvořené pro rajčata. Jakmile získáte živiny, jednoduše postupujte podle instrukcí výrobce.

Dokud budete kontrolovat a upravovat pH vaší vody, tak pravděpodobně nebudete mít jakékoliv problémy s nedostatkem živin konopí.

Také, zajistěte abyste měli živiny určené pro vaše pěstební médium. Pokud pěstujete v půdě, pořiďte živiny určené pro půdu. Pokud pěstujete bez půdy (jako v bezpůdním médiu nebo ve vodě), potřebujete zajistit abyste měli živiny určené pro hydroponii.

Jakékoliv živiny, které splňují tyto specifikace budou určitě fungovat. Ovšem, pokud si stále nejste jistí nebo se cítíte ztraceni v tom všem výběru, osobně doporučuji Fox Farm Hydroponic Nutrient Trio pro vaše hydroponické pěstování, a Fox Farm Soil Nutrient Trio pro pěstování v půdě. Tyto živiny mají vše co vaše rostliny konopí potřebují; můžete postupovat přesně dle instrukcí (které jsou spolu s živinami).  Osobně jsem používala hydroponické Fox Farms se skvělými výsledky(zde je detailní Návod na Pěstování Konopí). Vše co jsem dělala bylo pravideléné přidávání živin podle instrukcí a dodávání světla. Vlastně se o sebe postaraly samy a měla jsem přes 60 gramů z každé rostliny asi po 4 měsících.

Jakmile budete mít několik pěstování za sebou, můžete chtít začít experimentovat s rozdílnými živinami. Také tu jsou aditiva o kterých lidé tvrdí, že vám dají vyšší výnosy. Napříkald, Fox Farm má "Rozpustnou" řadu  živin, o kterých se tvrdí, že by měly zvyšovat výnosy. Ovšem, dokud budete poskytovat vaší rostlině bežnou řadu Živin, tak vaše rosliny porostou skvěle. Určitě doporučuji počkat dokud se vám nepovede první pěstování než začnete experimentovat s rozdílnými hnojivy.

Podívejte se na aktualizovanou verzi této stránky zde 
(zahrnuje to spoustu obrázků, informací, a spoustu extra návodů na pěstování konopí!)

Prohledejte PestujteJednoduse.cz

Vyberte Správnou Odrůdu & Požadované Lékařské Vlastnosti
Vyberte Správnou Odrůdu & Lékařské Vlastnosti

 TOPlist