Tady jsteExistuje nějaký způsob jak přinutit moji rostlinu, aby se změnila na hermafrodita? Také se zdá, že na ní rostou pestíky / bílé chloupky ve vegetační fázi, co se děje?

Existuje nějaký způsob jak přinutit moji rostlinu, aby se změnila na hermafrodita? Také se zdá, že na ní rostou pestíky / bílé chloupky ve vegetační fázi, co se to děje?


Otázka: Existuje nějaký způsob jak přimět moji rostlinu aby se změnila na hermafrodita? Také na ní rostou pestíky / bílé chloupky ve vegetační fázi...

Právě jsem obdržel nějaký sáček kde se vyskytly semena o kterých můj známý říkal, že jsou Chocolate Thai. Moje jedna samičí rostlina byla ve vegetativní fázi asi 8 týdnů pod 15 až 18 hodinami zapnutého světelného režimu. Ale začla vykazovat známky kvetení ! Co se děje? Mohla by to být samonakvétací odrůda?

Odpověď: Nechte mě zodpovědět obě otázky.

Zaprvé, tento návod vám ukáže jak přimět rostlinu ke tvorbě feminizovaných semen. Věřím, že to je to co myslíte tím "přimět rostlinu aby byla zhermafroditěla": 
http://pestujtejednoduse.cz/how-to-make-your-own-feminized-marijuana%20seeds

Zadruhé, jako první příznaky kvetení, je naprosto normální pro rostliny že tvoří bílé chloupky / pestíky během vegetační fáze jakmile je rostlina 6-8 týdnů stará. 

Samičí pestíky (předkvěty) se mohou objevovat když je rostlina stále ve vegetační fázi. Je to nejčastější když jsou rostliny dospělé, nebo když začínáte s klony z už dospělé rostliny.Tyto "predkvěty" se často objevují ve "spojích" rostliny (na obrázku vpravo). To je znak toho, že rostlina je dospělá a připravená začíst kvést. Ovšemže, neměla by vytvořit víc než jen pár těchto předkvětů dokud má stále 14+ hodin světla denně.

Samičí předkvěty se mohou objevit když je rostlina stále ve vegetativní fázi. To je nejčastěji když jsou rostliny dospělé (starší než 6-8 týdnů od semena), nebo když máte klony z dospělé rostliny.

Pokud vaše rostlina začíná vytvářet celé palice (hodně chloupků soustředěných pohromadě ve trsech), poté to znamená, že je ve fázi květu. V tomto případě je možné, že máte automatickou (samonakvétací - ruderalis) rostlinu.

 


 

Jump to...

How to make feminized seeds

Is my plant a boy or a girl?

What's The Fastest Way To Grow Marijuana?

How Long Does It Take to Grow Weed?

Questions about buying cannabis seeds?

 

 

Prohledejte PestujteJednoduse.cz

Vyberte Správnou Odrůdu & Požadované Lékařské Vlastnosti
Vyberte Správnou Odrůdu & Lékařské Vlastnosti

 TOPlist