Tady jsteCo je hydroponie a jak se vztahuje k pěstování konopí?

Co je hydroponie a jak se vztahuje k pěstování konopí?


Hydroponie je um pěstování rostlin bez zeminy. Když většina lidí pěstování konopí hydroponicky, tak myslí pěstování jejich rostlin s kořeny ponořenými přímo do vody s absolutně žádným pěstebním médiem. Ovšem, to je jen jeden způsob hydroponního pěstování. Existuje několik variací včetně pěstování vašich rostlin v bezpůdním médiu jako je perlit/kokos a následným zaléváním rostlin každý den, což není moc rozdílné od pěstování v půdě.

Výhodou pěstování hydroponicky je to, že dodáte všechny živiny rostlině přímo k jejím kořenům. V půdě musí kořeny hledat a extrahovat všechny živiny, ale při hydroponii vy máte práci hledání živin takže rostlina může soustředit více její energie na svůj růst a tvorbu květů/palic. Poté tedy skončíte s daleko rychlejším růstem a vyššími výnosy než kdyby jste pěstovali rostlinu v půdě.

Hydroponie může být velmi jednoduchá nebo velmi komplexní, v závislosti na vašem sestavení. Doporučuji začít tou, která je na té jednodušší straně a pak můžete zkoušet složitější metody jakmile máte za sebou trochu zkušeností.

Klikněte zde pro jednoduchou a snadnou příručku how-to jak pěstovat rostliny konopí v bezpůdním médiu při ručním zalévání.

Pokud byste se chtěli naučit jak pěstovat konopí s bubbleponií, PestujteJednoduse (GrowWeedEasy.com) má detailní návod. Pěstování s bubbleponií je jedním z nejvýnosnějších technik ze všech technik pěstování konopí.

Prohledejte PestujteJednoduse.cz

Vyberte Správnou Odrůdu & Požadované Lékařské Vlastnosti
Vyberte Správnou Odrůdu & Lékařské Vlastnosti

 TOPlist