You are here7 Pravidel, které Musíte Dodoržovat Pokud Nechcete Být Nikdy Chyceni Při Pěstování

7 Pravidel, které Musíte Dodoržovat Pokud Nechcete Být Nikdy Chyceni Při Pěstování


napsáno od Nebula Haze

Být pěstitelem je skvělé. Osobně miluji proces pěstování! Ušetřila jsem hromadu peněz, a v podstatě mám přístup k neomezenému množství trávy.

Co může být lepšího?

OK, je tu jeden velký problém s pěstováním konopí... fakt, že je totálně ilgální ve většině částí světa.

Obrovský zátah Vlády Velké Británie na Konopí Turns Up Guinea Pigs

(Denní Zprávy) PROTI-drogoví úředníci se domnívají, že odkryli továrnu na konopí, když policejní vrtulník odhalil podezřelou budovu.

Palubní (tepelná) termo kamera identifikovala to co vypadalo jako jasný případ zahřívacího systému pro kultivaci ilegálního konopí.

Ale policie zůstala zírat s překvapením, když swooped na Pamela Hardcastle's semi [a 'semi' is like a městský dům pro naše Americké čtenáře] - a našli rodinné příslušníky guinea pigs Simona a Kennyho v horkých vyhřívaných sedačkách vyhřívaných elektřinou.

Přečtěte si více: http://www.express.co.uk/posts/view/222606/Bungling-drugs-squad-swoop-on-guinea-pig-home-Bungling-drugs-squad-swoop-on-guinea-pig-home-#ixzz1AwPEX010

Něco tak jednoduchého jako guinea pig habitat bylo příčinou zátahů na konopí v minulostiVidíte, nemůžete předpokládat že budete v bezpečí od legálních autorit jen proto, že pěstujete v soukromí vašeho domu. 

Dům této ženy byl raided a její život bylo otočen vzhůru nohama, kvůli teplu given off by her guinea pig habitat.
 
Naštěstí, ona nepěstovala konopí. Vy pravděpodobně ano.
 
Potom tedy, je pro vás nesmírně důležité, abyste udělali vše co je ve vašich silách, abyste se vyhnuli your home raided.

To je důvod, proč se nemáte chovat jen reaktivně, ale právě až neuvěřitelně proaktivně abyste se ujistili, že nedáváte žádné signály, které by případně odhalily, že pěstujete.

I když v místech, kde je konopí legalizováno (například 17 států v Americe, kde je povoleno lékařské konopí), stále tu jsou federální předpisy, které znamenají, že můžete být zatčeni ve většině zemí , i když dodržujete všchny lokální zákony.

Takže, pokud máte tolik štěstí, že žijete v zemi s legalizovaným konopím pro lékařské účely, důrazně vám doporučuji pro dodržování dostatečné bezpečnosti a vyhnutí se problémům se zákonem.

Tato pravidla se mohou zdát až příliš přehnaná, ale dovolila mně pěstovat bez jakýchkoliv problémů se zákonem od roku 2004 kdy jsem začínala pěstovat. 

Pamatujte, i když se může zdát, že dodržování těchto pravidel je bolestivé, nic nestojí za to strávit čas ve vězení!

Zde přichází...
 
Pravidlo 1: Nikdy nikomu neříkejte, ani svým přátelům, že jste začli pěstovat

Já vím, já vím, dává to smysl, že ano?

ButNemůžete říct nikomu o tom, že pěstujete, ani svým přátelům naneštěstí, nedává. Prozrazení to tmu nesprávnému člověku je hlavním důvodem proč jsou pěstitelé přistiženi.

Překvapivě, pěstitelé nejsou přistižení, protože jsou jejich zásilky semen odhaleny, nebo protože by kupovali nějaké hydroponické vybavení.

Nebo přinejmenším, ne tolik ve srovnání s tím, kolik jich je chyceno, protože sdíeli své tajemství s někým, komu nemohou věřit.

Takže pokud se chcete vyhnout důvodu číslo 1 proč jsou pětitelé chyceni, nikdy ani dušičce neřekněte že pěstujete. Žádné vyjímky.

Tady je mé "nikdy se nenechte chytin, nikdy, za pěstování konopí" pravidlo: Nikdy nemůžete věřit nikomu natolik jako sobě. Pokud někdo nepěstuje konopí s vámi, jako partner ve zločinu, není důvodu proč někomu říkat o vašich nelegálních aktivitách.

Pokud se vás někdo zeptá, kde jse získal vaši trávu, řekněte, že o tom radši nebudete mluvit a nechejte to tak. Ještě lépe, neříkejte vůbec, že kouříte.

Nikdy se nezmiňujte o tom, že víte nebo umíte pěstovat. Pokud potkáte někoho, kdo o tom mluví, raději držte jazyk za zuby a dělejte hloupého!

Pravidlo 2: Buďte chytří když objednáváte semena online

Tato kompletní příručka pro nákup semen online vám poskytne přesný popis jak udržet diskrétnost a zvolit správnou seedbanku: http://growweedeasy.com/seeds

Ale zde jsou základy.

Zdravá konopná semena jsou tmavá a obecně tvrdá. Proužky a jiné tmavé zabarvení je normální. Tyto semena konopí právě naklíčila!

První ze všeho, nenechte si posílat semena na místo, kde budete pěstovat.

Přemýšlejte o tom, pokud někdo nějak ví, že semena byla doručena na místo kde bydlíte, nebudete chtít zde pěstovat!

Nechte semena doručit na nějakou jinou adresu kam to bude možné.

Také doporučuji, abyste si připlatili za "skryté doručení" příště když budete objednávat. Nejznámější seedbanky tuto možnost nabízejí.

Jakmile uvidíte jak je posílají skrytě, budete vědět proč je téměř nemožné pro někoho odhalit zásilku. 

Objednávám semena několikrát ročně (od roku 2004) a nikdy jsem neměla problém. Jednou jsem dostala semínka a obálka byla otevřená, ale Nirvana Seeds udělala tak dobrou práci s uzavřeným a ukrytým zabalením, že úředníci ani semena nenašli a znovu obálku uzavřeli poslali ji mně. 

Pravidlo 3: Prozkoumejte všechny zvuky, pachy a světlo, které vychází z vaší pěstební místnosti.

Zablokujte všechny okna světlovzdorně fabric nebo blackout curtains. Neuvěřitelně jasná světla, která jsou potřeba pro růst konopí jsou jasným signálem, že i někdo uvnitř pěstuje.

Stejně jako zvuky, světla mohou dát signál give off a hum, ale obvykle jsou vodní pumpy tím vybavením, které vydává nejslyšitelnější zvuk při pěstování. Pokud máte spolubydlícího, nebo pokud sdílíte zeď se sousedem, potřebujete zakoupit lepší vodní pumpu nebo sestavení světel, které je hrobově tiché.

I když vy necítíte vaše rostliny, je možné, že ostatní můžouDalší velkou věcí pro zapamatování je, že vy si můžete navyknout na vůni kvetoucích rostlin, takže si ani neuvědomíte, že vůně tu není jen protože ji nebudete cítit.

Některé odrůdy mají větší vůni, zatímco jiné jsou téměř bez zápachu nebo ani nejsou cítit jako konopí. 

Nízkozápachové odrůdy zahrnuje Northern Lights, Papaya (voní tropicky), Jock HorrorIce (je cítit po raketovém palivu), a Blue Mystic

Vůně je obvykle silnější když jsou věci horké a vlhké.

Pokud odfukujete vzduch ven, kontrolujte odér a pach v odventilovávaném vzduchu s pahovým filtrem. To je něco v čemž je proudící vzduch zbaven zápachu ještě před tím než se dotane ven. 

Pokud to nebude dostatečné, budete si potřebovat začít s něčím jako jsou pach-kontrolující produkty. Ty nejlepší většinou najdete v hydroponických obchodech. :)

Rule 4: Buďte pozorní když jdete do pěstební místnosti nebo přicházíte domů (především s mnoha vybavením pro pěstování).

Zvědaví sousedé mohou sledovat vaše vcházení do domuLidé jsou překvapivě zvědaví ohledně toho co děláte. Pamatujte si to.

Pokud vás sleduje nějaké znuděný soused, bude se zdát divné, že vcházíte a odcházíte z domu s květináči, živinami, velkými pytly bezpůdního pěstebního mixu, atd. Především pokud tedy nepěstujete nic kromě konopí.

To je také důvod, proč je nejlepším krytím pro pěstování konopí pěstovat také pár dalších rostlin, ať už to jsou květiny, zelenina, ovoce a další. 

Udržuji několik květináčů pro nějaké normální květiny na zahrádce před domem, některé keře růží, limetkový strom a také zahrádku se zeleninou za domem. Všechno toto zahradničení je ideálním kdytím pro pěstování trávy.

Pokud to není možností pro vás, pak se ujistěte že nejste sledováni když vcházíte a odcházíte s vybavením. Noc pracuje nejlépe.

Pravidlo 5: Žádní hosté do domu

Ok, já vím že je to trošku moc harsh, ale co ohledně toho: pokud nesvěřujete někomu důvěru za svůj život, a je pro ně možné, že najdou vaši trávu pokud budou zvědaví, nenechte je přijít do vašeho domu.

Někdy je možné, že máte hosty do domu, tak se ujistěte, že jste zamčeli pěstební místnost pro zvídavé očiPřinejlepším, zamkněte dveře od vaší pěstební místnosti a nenechte se nikoho motat okolo.

Důvod proč toto tak vyzdvihuji je protože je obrovský počet zatčení ohledně pěstování konopí, který přímým důsledkem návštěvy náhodných a nečekaných hostů, kteří náhodou přejdou přes pěstební místnost. 

Můžete si myslet, že jsou lidé důvěryhodní, ale často je neznáte tak dobře jak si můžete myslet.

Za mých 8 let pěstování jsem znala spoustu pěstitelů, kteří byli stíháni a prozrazeni jejich nejbližšími, a to rodiči, sourozenci, bratranci a také "nejlepšími přáteli."

Takže, pokud berete vážně své soukromí (a ne sezením v chládku nebo ještě hůře), důrazně doporučuji žádné návštěvy do vašeho domu alespoň dokud nezabezpečíte vaši pěstební místnost proti návštěvníkům, kteří by tam mohli vniknout.

Pokud někdo nepáchá přestupek s vámi, nemohou být důvěryhodní, tak jednoduché to je. 

Pravidlo 6: Počítejte s helikoptérami s tepelnými kamerami, které mohou přelétat nad vaším domem

Stejně jako guinea pig příběh na začátku tohoto článku, zákonodární zřízenci často hledají neobvyklé zdroje tepla aby prozkoumali pěstírnny konopí. 

Helikoptéry mohou vyčmuchat zdroje tepla způsobené žárovkami, takže kontrola teploty je opravdu důležitáIntenzivní teplo vydávané HPS osvětlením je signálem o tom, že něco neobvyklého se děje uvnitř.

Pokud máte velkou vnitřní zahradu, potom urččitě víte jak těžké může být kontrolovat teplo. Kontrola tepla je dobrá pro vaše rostliny, ale také je potřeba k tomu abyste se vyhnuli odhalení

Pokud pěstujete s HPS, Metal Halide, něbo jinými HID pěstebním světlem, a věci se zahřívají ve vaší pěstební místnosti, hodně zvýšíte svou nenápadnost a bezpečí investicí do dobrého odtahového systému, který bude odfukovat horký vzduch z vaší pěstíeny ven (ale nezapomeňte také na Krok 3, a pořiďte pachový filtr abyste zajistili, že nevětráte ven pach vašich kvetoucích rostlin).

Jiná možnost je změna na jiný typ pěstebních světel, který vydává méně tepla.

LED panely a CFL úsporky vydávají minimum tepla a stále pohou produkovat množství palic ve vašem. 

LED a CFL see málo zahřívají a užívají jen zlomek elektřiny co HID světla. 

Pracují obzvláště dobře, pokud pěstujete několik málo rostlin v closet šatníku, narozdíl od velkých pěstebních operací. 

LEDky stojí o něco více, i když po počáteční investici redukují vaše náklady v delší časovém sledu z hlediska úspory elektřiny.

CFL jsou velmi levné - jen pár stovek korun za kus - ale musíte jich mít několik a použít některé z pokročilých technik kontroly růstu pokud chcete vyprodukovat znamenité výnosy pod CFL úsporkami.

Co já Používám...

Používala jsem několikrát HPS výbojky, a když je používám ve fázi kvetení, věřím, že vám poskytnou absolutně nejvyšší výnosy ze všech světel. Pokud bych žila ve studeném podnebí, kde teplo není takovým problémem, používala bych je neustále.

Tato konopná slečna byla pěstována pod eLoofa LED panelem a dvěma CFL žárovkamiZatím se téměř vždy vracím k mixu LED a CFL úsporek kvůli problémům s teplotami v místě kde žiji, a vysoké ceně elektřiny.

Kombina těchto dvou: Blackstar LED panelů a několika úsporek mi dovoluje pěstovat 2-4 rostliny ve stejnou dobu, produce 8-15 ounces/grow, udržují teplotu nízko, a utratíte jen asi $25 (500-700CZK)/měsíc za elektřinu navíc.

Pro mě je toto řešení vyhovující.

Pravidlo 7: Použijte svůj zdravý rozum

Je jednoduché cítit se OK poté co pěstujete už nějakou dobu.

Je důležité si pamatovat, že i když lékařské konopí bylo legalizováno v mnoha oblastech, je stále nelegální pěstovat konopí ve většině sveta.

Nikdy nenechte svého strážce spát!

Nechcete strávit život za mřížemi

 

 

O Nebula Haze

In response to the need for more tutorials aimed at new growers, Nebula co-founded GrowWeedEasy.com in 2010 with fellow grower Sirius Fourside.

Since then, Nebula has published dozens of growing articles in print and online, stars in several online video lessons, and continues to dedicate herself to serving the needs of the medical marijuana growing community.

"My mission is to show other medical marijuana patients how easy and fun it can be to grow pounds of killer weed out of your closet."

 

 

Prohledejte PestujteJednoduse.cz

Vyberte Správnou Odrůdu & Požadované Lékařské Vlastnosti
Vyberte Správnou Odrůdu & Lékařské Vlastnosti

 TOPlist